Przeskocz do treści

WIZYTA HOLENDERSKICH WOLONTARIUSZY

Holenderscy wolontariusze z Fundacji utworzonej jeszcze w Stanie Wojennym w celu niesienia pomocy Polakom, odwiedzili siedzibę naszego Stowarzyszenia. Wielokrotnie wolontariusze z Holandii wspomagali darami nasze Stowarzyszenie hospicyjne za co składamy serdeczne podziękowanie.  W trakcie spotkania miała miejsce wymiana doświadczeń zapoznanie się z kierunkami działań i dopracowanie szczegółów kolejnego transportu darów w postaci łóżek dla naszego Hospicjum. Członkowie zarządu Stowarzyszenia wręczyli wolontariuszom pamiątkowe dyplomy i upominki od Burmistrza Obornik promujące nasz region. Panu Adamowi Malińskiemu składamy serdeczne podziękowanie za jego ogromne zaangażowanie w budowanie partnerstwa międzynarodowego, pozyskiwanie darów dla Hospicjum i zorganizowanie tego spotkania.

HOLENDRZY